Den otevřených dveří

Zajímá vás, jak funguje zvířecí krematorium a jak se důstojně rozloučit se svým zvířecím kamarádem? Víte, jakou zvířecí urnu si můžete vybrat nebo jak probíhá výroba Památečního skla? Společnost Memory Crystal vás zve na Den otevřených dveří nově otevřeného zvířecího krematoria v České Lípě. V pátek 30. 9. 2016 od 12 do 16 hodin v Krematoriu zvířat Česká Lípa, Dubice 32.

Naši zvířecí kamarádi nás dělají šťastnými a přinášejí nám do života radost i vzrušení. Bohužel jejich život není tak dlouhý jako lidský. Když nás náš zvířecí přítel opouští, je to vždy smutné a bolestné. Je jen na nás, jak se s ním naposledy rozloučíme a jak mu naposledy poděkujeme za jeho věrnou lásku a přítomnost v našem životě.

Navštivte nás v pátek 30. 9. 2016 od 12 do 16 hodin a my vám ukážeme, jak může poslední rozloučení s chlupatým parťákem vypadat. Provedeme vás prostory krematoria a představíme naše služby. Podíváte se i do naší sklářské huti, kde uvidíte výrobu skleněných uren i památečního skla. Jedná se o speciální technologii, při které je do skla zataveno malé množství kremačního popela. Pod rukama sklářů tak vznikají unikátní a velmi osobní památeční předměty. Zájemci si budou moci vyzkoušet, jak se fouká sklo ze sklářské píšťaly.

Společně se starostou obce Niměřice, panem Petrem Svárovským, vám představíme nově vybudovaný Hřbitov zvířat v Niměřicích, jehož správci je právě naše společnost.

Krematorium zvířat Česká Lípa je jediným zvířecím krematoriem v Libereckém kraji, a zahájilo svou činnost 9. srpna 2016. Od té doby již poskytlo své služby více než dvaceti majitelům uhynulých domácích mazlíčků.