Naši zvířecí přátelé nás dělají šťastnými a jejich oddanost, láska a náklonnost k nám je čistá a nezištná.

Nastane-li ten okamžik, kdy vás kamarád navždy opouští, jsme tu pro něj i pro vás. Pomůžeme vám projít tímto smutným obdobím, důstojně se rozloučit s milovaným zvířátkem a naposledy mu poděkovat za jeho přítomnost ve vašem životě.

Krematorium zvířat Česká Lípa je jediným zvířecím krematoriem v Libereckém, Ústeckém či Královehradeckém kraji. Naše pohřební služba pro zvířata vám poskytne veškeré služby na jednom místě, přímo v krematoriu – uložení zvířátka v chladícím boxu do termínu kremace, poslední rozloučení, samotnou kremaci i výběr urničky a památečního skla či šperků s popelem vašeho mazlíčka. Samozřejmostí je převoz zvířátka od vás či veterinárního lékaře.

K uložení kremačního popelu vašeho zvířátka můžete také využít Hřbitov zvířat Niměřice, který provozujeme. Na zvířecím hřbitově lze provést klasický pohřeb do země, či využít vsypovou loučku.

Naše NONSTOP LINKA je vám nepřetržitě k dispozici. Kontaktujte nás a my vám pomůžeme zařídit vše potřebné.


Memory Servis s.r.o.

Společnost Memory Servis s.r.o. byla založena v roce 2020 jako dceřiná firma společnosti Memory Crystal s.r.o., která převzala veškeré aktivity mateřské firmy spojené s poskytováním servisu v oblasti kremačních a pohřebních služeb pro zvířata.


Memory Crystal s.r.o.

Společnost Memory Crystal s.r.o., která Zvířecí krematorium v České Lípě vlastní, byla založena v roce 2010 pod jménem Noamy s.r.o., ale působnost firmy se již traduje od roku 1999, kdy vznikla první skleněná urna podle návrhu zakladatele a majitele Dalibora Nováka. Změna názvu společnosti proběhla v roce 2014.

Sklářské studio Memory Crystal se zaměřilo na umělecké sklo v oblasti svítidel, objektů do galerií a hlavně na výrobu skleněných uren, které se staly hlavním vývozním artiklem firmy do mnoha zemí Evropy, Kanady a USA.

V roce 2006 Dalibor Novák vyvinul unikátní výrobek, který se stal důležitým mezníkem ve vývoji firmy. Jedná se o památeční sklo, kde se zatavuje popel zesnulých přímo do skla. V roce 2009 bylo památeční sklo patentováno. V současnosti nabízejí památeční sklo naši partneři v devíti zemích Evropy.

V roce 2009 zahájila firma distribuci skleněných uren a památečního skla i v České republice pod hlavičkou Memory Urny. Sortiment firmy byl výrazně rozšířen o dovoz exkluzivních uren a dalšího smutečního zboží. V dnešní době nabízí v tuzemsku zboží firmy Memory Crystal téměř 380 pohřebních služeb.

V roce 2014 získala naše společnost exkluzivní práva pro český a slovenský trh k distribuci vzpomínkových diamantů od Britské společnosti Heart In Diamond.

Jsme členy Sdružení pohřebnictví České republiky a National Association of Funeral Directors.

Budova-Krematorium-zvirat-s-auty