Společnost Memory Crystal s. r. o. poskytuje kompletní poradenský a dodavatelský servis při budování či modernizaci lidských a zvířecích krematorií, včetně dodávky moderní kremační pece.

Poradenský servis
Na základě vašich představ a požadavků vám pomůžeme s přípravou projektové a technické dokumentace, včetně legislativních náležitostí a provedeme vás schvalovacím procesem. Díky praktickým zkušenostem vám pomůžeme s významným urychlením celého procesu.

Pro vlastní provoz zvířecího krematoria vám poskytneme podrobný Provozní manuál, včetně vzorových dokumentů a doporučení vhodné marketingové strategie.

Dodavatelský servis kremačních systémů
Společnost Memory Crystal s. r. o. výhradně zastupuje americkou společnost B&L Cremation Systems, výrobce moderních kremačních systémů. Nabízíme kompletní sortiment lidských i zvířecích kremačních pecí, včetně kompletního příslušenství jako jsou kremulátory, zavážecí systémy, chladicí boxy či manipulační technika.

Kremační pec vám doručíme na místo určení a následně zajistíme spuštění kremační jednotky. Součástí našeho servisu je i zaškolení obsluhy zařízení, včetně její certifikace.

Provozní materiál pro krematoria
Poskytneme vám kompletní sortiment spotřebního materiálu pro vaše zvířecí krematorium.

  • Speciální převozní a úložné vaky vyvinuté pro potřeby zvířecího krematoria
  • Ekologické kartonové rakve
  • Saténové výzdoby rakví
  • Kremační známky s unikátním číselným systémem
  • Základní plastové urny ve škále velikostí

Zvířecí urny, Památeční sklo a Šperky na popel

Společnost Memory Crystal s.r.o. patří již déle než 20 let mezi přední výrobce skleněných uren. V naší sklárně vznikají překrásné skleněné urny, které dnes vyvážíme do více než 15 zemí Evropy, Spojených států, Kanady či na Filipíny. V roce 2006 jsme vyvinuli unikátní produkt Památeční sklo, při jehož výrobě se malé množství kremačního popela zataví do překrásných plastik z českého křišťálu. Vznikají tak vždy originální a osobní pietní předměty.

Výhradně zastupujeme také společnost Funeral Products z Holandska, která vyrábí kremační urny té nejvyšší kvality z široké nabídky materiálů, jako je mosaz, keramika nebo mramor.

  • Široká nabídka originálních, ručně vyráběných skleněných uren
  • Památeční sklo s popelem
  • Designové urny z nejrůznějších materiálů
  • Stříbrné a nerezové šperky na popel nebo s otisky prstů
  • Unikátní šperky značky SEE YOU

 

V případě zájmu o nabídku na kremační pec či provozní materiál o nás prosím kontaktujte.

Lukáš ILLEK, obchodní ředitel
Tel.: +420 481 012 205
E-mail: lukas.illek@krematoriumzviratcl.cz