První zvířecí krematorium v libereckém kraji se otevře v srpnu 2016

Několikaleté přípravy vrcholí a dokončovací práce jsou v plném proudu. V průběhu srpna 2016 pro vás otevřeme první krematorium zvířat v Libereckém kraji. Kde ho najdete? V průmyslové zóně Dubice, na adrese Dubická 32, Česká lípa.

Zvířecí krematorium je obdobou krematoria lidského, jen je o něco menší a umožňuje kremace zvířátek do váhy 90 kg. Krematorium vám poskytne možnost, důstojně se rozloučit se svým zvířecím kamarádem, který vám dlouhá léta dělal společnost.

Když nastane ten smutný okamžik a malý kamarád nás opouští, jsme tu pro něj i pro vás. Zvířátko můžete přivézt k nám do krematoria, nebo ho vyzvedneme u vás doma či vašeho veterinárního lékaře. Při převzetí ho označíme kremačním přívěskem s unikátním kódem, který zaručuje jeho nezaměnitelnost. Do termínu obřadu či přímo kremace bude uloženo v chladicím boxu. Individuální kremace proběhne v dohodnutý termín a následně vám připravíme popel vašeho zvířátka do vybrané urničky. Budete-li si přát, odebereme malou část popela a v naší sklářské huti vám vyrobíme Památeční sklo dle vašeho výběru.

Krematorium zvířat v České Lípě otevírá v létě 2016
Krematorium zvířat v České Lípě otevírá v létě 2016