ČTĚTE PROSÍM ! Úprava provozních podmínek krematoria z důvodu šíření koronaviru

Aktualizace informací ke dni 14. 3. 2020

Z důvodu nařízení vlády o uzavření provozoven poskytujících služby pro veřejnost, přechází Krematorium zvířat Česká Lípa do následujícího režimu.

Převzetí zvířátka, která k nám přivezete osobně, proběhne před provozovnou krematoria. Objednávku služeb a sepsání potřebné dokumentace provedeme telefonicky a prostřednictvím emailu. Vyzvednutí zvířátka na veterinární klinice, případně u klienta probíhá v nezměněné podobě. Čas vyzvednutí bude upřesněn v závislosti na naší kapacitě.

Děkujeme za vaši trpělivost a spolupráci. 
 

Vážení klienti,

věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení v souvislosti s šířením nákazy koronaviru.

Z důvodu aktuální nákazové situace v České republice si dovolujeme pro vaší i naší ochranu upravit podmínky provozu Krematoria zvířat Česká Lípa. Cílem těchto preventivních opatření je především předejít uvalení možné karantény a tím úplnému omezení našich služeb. Věříme, že náš postup pochopíte a děkujeme za vaši vstřícnost a spolupráci.

PŘED JAKOUKOLIV VAŠÍ OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU NÁS PŘEDEM KONTAKTUJTE NA NON-STOP LINCE 481012200 !!!

 

1) Minimalizace a zkrácení doby osobního kontaktu

Pokud potřebujete naše služby, vždy nás prosím kontaktujte na naší NON-STOP telefonní lince, kde dohodneme vše potřebné, včetně sepsání objednávky a dohodneme způsob převzetí vašeho zvířátka.

V případě osobního setkání v budově Krematoria zvířat Česká Lípa bude proveden pouze příjem zvířátka před budovou krematoria. Osoba předávající zvířátko, musí být vybavena respirátorem, rouškou, případně jinou i provizorní ochranou typu šátek nebo šála. Sepsání objednávky bude provedeno telefonicky. Vyzvednutí produktů bude řešeno pouze s majitelem zvířátka, případně jeho zástupcem. Ostatní osoby doprovodu budou požádány o vyčkání před budovou krematoria.

2) Předání či vyzvednutí zvířátka

Dojde-li k úhynu vašeho zvířátka na veterinární klinice, dohodněte prosím s veterinárním lékařem uložení zvířátka na klinice, kde zvířátko vyzvedneme. Čas vyzvednutí bude upřesněn v závislosti na naší kapacitě.

Není-li možné ponechat zvířátko u veterináře, dohodneme se, zda jej vyzvedneme u vás doma či ho přivezete k nám v předem dohodnutý čas. Sepsání objednávky provedeme telefonicky.

3) Způsob platby a předání urny či památečních předmětů

Preferovaným způsobem platby je zaslání urničky kurýrní službou na dobírku, či bezhotovostní převod na základě vystavené faktury a následné odeslání. Pokud to není možné, lze provést platbu kartou či hotovostí, při osobním vyzvednutí.

4) Hygienická opatření

Věříme, že pochopíte, pokud Vám z důvodu minimalizace fyzického kontaktu nepodáme ruku.

 

Děkujeme za spolupráci a věříme, že vše společně zvládneme
Tým Krematoria zvířat Česká Lípa