Dobrý den,

chcete-li se se podělit o svou zkušenost s Krematoriem zvířat Česká Lípa, můžete svou referenci uveřejnit v našich profilech na Facebooku, Googlu, na serveru Firmy.cz, nebo nám ji napsat do formuláře na této stránce, rádi ji zveřejníme na našich stránkách.

Vaše hodnocení pomůže dalším chovatelům domácích mazlíčků, kteří se chtějí se svým zvířátkem důstojně rozloučit stejně jako vy.

Své hodnocení Krematoria zvířat Česká Lípa můžete uvést na Facebooku
Hodnocení Krematoria zvířat Česká Lípa můžete uvést na Firmy.cz
Nebyla nalezena žádná pole.

Náš pejsek byl těžce nemocný a jelikož jsme věděli od veterinářky, že mu bohužel není pomoci a zbývá nám už jen málo společného času, chtěli jsme být připraveni na nejhorší, abychom věděli, jaké máme možnosti a jak jednat, až nás náš miláček opustí. Dozvěděli jsme se o Krematoriu zvířat Česká Lípa a zavolali jsme, abychom se zeptali na vše, co nás zajímalo. Paní Pisarčíková nám vše vysvětlila a byla velmi milá, empatická a ochotná. Hned jsme z ní měli skvělý pocit. Je to opravdu člověk na správném místě. Když jsme pak za pár týdnů bohužel volali, že nám pejsek zemřel, paní Pisarčíková byla opět velice ochotná a po přivezení pejska nás hned přijala. Velmi empaticky s námi jednala, vše nám znovu vysvětlila a nabídla možnosti, jaké máme před kremací. Dohodli jsme se, že bychom chtěli zaslat SMS zprávu před tím, než začne kremace našeho pejska, a pak jsme se s ním, v nádherně vyzdobené místnosti pro poslední rozloučení, loučili. Bylo strašně těžké, ho opustit, ale věděli jsme, že je v dobrých rukou. Kremace proběhla hned druhý den, a další den již byla k vyzvednutí urnička, o které nás paní Pisarčíková ihned informovala. Za pár dnů jsme se rozhodli, že bychom chtěli místo základní urničky nějakou zdobenější, a tak jsme se telefonicky domluvili s jinou pracovnicí, jejíž jméno si bohužel nepamatuji, ale jednání paní bylo opět skvělé. Poradila nám a urničku jsme objednali, i s pískováním textu. Před cca týdnem jsme si urničku vyzvedli a je naprosto nádherná. Náš miláček může být už navždy s námi v obýváku, kde to měl tak rád. A to jen díky Krematoriu zvířat Česká Lípa. Byli jsme velmi spokojeni od samého počátku, až po vyzvednutí urničky. Děkujeme vám všem, kdo jste součástí Krematoria, za možnost důstojného rozloučení se, se členem naší rodiny, a za vaši naprosto skvěle odváděnou práci. Vážíme si vás a budeme vás dál chválit, kudy půjdeme! Ze srdce děkujeme

Rodina Vorlíčkova a Klabanova


Dobrý den, museli jsme se bohužel rozloučit s naším milovaným pejskem. Leila vážně onemocněla a její konec byl velmi rychlý. Nedokázala jsem si představit, že ji nechám u veterináře a skončí v kafilerii. Kremace byla pro nás tím nejlepším řešením. Přístup paní Pisarčíkové byl úžasný, profesionální a empatický. Je to anděl, který mi pomohl zmírnit bolest, kterou cítím. Jsem vděčná, že jsem se mohla rozloučit s Leilinkou o samotě v krásném prostředí a měla na to čas, který jsem potřebovala. Už ji máme doma a zůstane navždy s námi. Moc děkuji

Jana Záleská


Dobrý večer, chtěla bych touto cestou moc moc poděkovat paní Pisarčíkové za velmi citlivý, lidský a profesionální přístup při důstojném rozloučení se s naší milovanou Biankou do psího nebíčka.Moc Vám za vše děkuji

Monika Nováková


Dobrý den, moc děkujeme za citlivý přístup v té těžké chvíli jaká nastala při odchodu našeho miláčka labradorky fenky Belinky! Do té doby jsme neměli žádné zkušenosti ani představu co budeme dělat až nám ,,odejde,,. Těšili jsme se, že s námi ještě vydrží letošní rok, bohužel zdraví jí již nedovolilo. Belinku máme zase doma v urničce a je s námi už na pořád.
Moc děkujeme celému kolektivu !!

Luboš Pecháček s rodinou


Dobrý den. Chtěla bych vám touto cestou poděkovat za úžasný přistup v naší, pro nás nelehké, situaci. I když je situace pro nás velmi smutná, diky vám a důstojnému rozloučení s naší Sárinkou to vše bylo o trochu snažší. Děkujeme

Kateřina Kovalevová


Dobrý den, chtěli bychom Vám všem poděkovat za Vaše služby, kterých jsme využili v souvislosti s odchodem naše pejska Fredieho. Vše bylo na vysoké profesionální a etické úrovni, vstřícná empatická komunikace, bezproblémové vyřízení veškerých požadavků přesně tak, jak jsme si představovali. Váš přístup nám pomohl se lépe vyrovnávat se ztrátou člena rodiny a důstojně se s ním rozloučit. Děkujeme.

Zdeněk a Mirka


Dobrý večer, chtěla bych touto cestou poděkovat p. Pisarčíkové za velmi citlivý a profi přístup při loučení našeho pejska.

Jana Vychytilová


Dobrý den,

Děkujeme pracovníkům Krematoria zvířat v České Lípě za jejich ohleduplnost a vysokou profesionalitu.

Charvátovi


Dobrý den,
chceme touto cestou poděkovat celému týmu, psí krematorium Česká Lípa za profesionální přístup. Našeho Kimánka už máme doma.

Děkujem Jozífkovi


Dobrý den, chtěla bych moc a moc poděkovat paní Pisarčíkové za skvělý, profesionální a přitom velmi empatický přístup při zařizování poslední cesty našeho milovaného kocourka Tedýska.

Eva Kovalovská


Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat paní Pisarčíkové za její nejen profesionální, ale i lidský přístup při posledním rozloučení a vyprovázení našeho Jimmýčka do psího nebíčka.. Děkujeme

D. K. a A. Z.


Tak v pondělí jsme museli uspat naší milovanou Kittynku a využili jsme vaší službu,mohu vřele doporučit,paní strašně přijemná a chápající,věřím že jsme udělali dobře a našeho miláčka budeme mít furt blízko sebe, děkujeme moc

Simona s Járou a Sárinkou


Jsou to tři týdny, kdy jsme přišli o našeho pejska Čertíka. Neskutečně moc to bolí a jediné co mi trochu pomáhá, je pocit, že je s námi stále doma, jak jsem mu slibila. A proto veliké DÍKY zvířecímu krematoriu v České Lipě, který nám umožnil důstojný odchod našeho člena rodiny a lidskému přístupu paní Němečkové v této těžké chvíli. Děkujeme.

R. Kozová s rodinou…


Dobrý den. Po roce co jsme využili Vašich služeb, když na tragicky odešel nejvěrnější kamarád Kviduško jsme opět využili služeb co nabízíte, když nás opustil králíček. Byl to další člen rodiny. A opět nás přivítal vřelý lidský přístup a krásné uklidňující slova p. Němečkové. Děkuji za vše co děláte.

Lucia Řezáčová


Dobrý den, moc bych Vám chtěla poděkovat za přístup, ochotu a veškerou péči o mého pejska Arčího.

Žaneta Řeháková


Děkuji Vám za vše ,co jste mohli udělat pro mě udělat v těžkých chvílích. Uz 2x jsem využila Vašich služeb a veliká spokojenost. Lidský přístup, porozumění a maximální snaha být pomocníkem v těžkých chvilkach, když nám odejde zvířecí nejlepší přítel. Moc děkuji.

L . Ř .


Dobrý den a hlavně Poděkování krematorium v České Lípě že existuje a že se může takhle rozloučit naše milovaná fenka astička na poslední cestě. Za jejich profesionální a vstřícnost a ochota paní Němečkove a celého týmu.Ještě jednou moc Děkujeme.

Hana a Vladislav


Dobrý den, bohužel jsem byla nucena řešit pochování pejska. Jsem ráda, že krematorium v České Lípě nabízí své služby. Volala jsem již o vikendu, všechno mi vysvětlili, poradili a byli velmi ochotní, mili a vstřícní… Osobní setkání bylo velmi příjemné a nakonec jsem odcházela spokojená. Velmi doporučuji všem, kdo chce, aby jeho mazlíček měl důstojné rozloučení.

Hanka


Je úžasné, že existuje možnost se takto rozloučit s pejskem…je to důstojné, i když to nyní moc moc bolí. Děkujeme za poskytnutou službu, bylo to to poslední, co jsme mohli pro našeho pejska udělat. A udělali jsme to rádi.

Chábovi


Děkujeme pracovníkům Krematoria zvířat v České Lípě za jejich vstřícnost,
ohleduplnost a vysokou profesionalitu.

rodina Bělohradská


Dobrý den. Chci z celého srdce poděkovat p. Pražské za krásný a lidský přístup na poslední cestě k duhovemu mostů mýho přítele Kvíduška. Děkuji za vše.

Lucia Řezáčová


Dobrý den. Velice Vám děkuji za ochotu, vřelé prostředí a zejména za citlivý přístup při zajištění poslední cesty našeho psího kamaráda. S úctou.

Lubomír Málek


Dobrý den, moc vám děkujeme za váš milý přístup a ochotu, paní Němečková. Naší Roxynku jsme svěřili do dobrých rukou.
Ještě jednou moc děkujeme

Filipovi


Tím to bych chtěl moc poděkovat paní Němečkové,která nám pomohla v těžkých chvílích kdy nás opustila naše nejdražší Ája. Vše zařídila,byla velmi vstřícná a ochotná a empatická.Moc děkujeme za vše.

Michal Höfler


Dobry den. Chceme vam podekovat za profesionalni pristup vasich zamestnancu za spopelneni nasi Majdy
dekujeme s pozdravem

Rosicky Jiri a Eichlerova Jana


Děkujeme krematoriu v České Lípě – především paní Němečkové za milý a vstřícný přístup v tak těžkých chvílích. Mohli jsme se tak důstojně rozloučit se svým přítelem a členem rodiny Rotvajlerem Maxíkem ( 13 let), který nám po celý život přinášel samou radost.

Věra Seifertová


Včera jsme se naposledy u Vás rozloučili s naší fenečkou dobrmana Bessinkou, zemřela ve 12 letech a 4 měsíců. Tím chci poděkovat paní Němečkové za velmi citlivý a profesionální přístup k nám, nešťastným ze ztráty milované Bessinky. umožnila mě ještě naposleedy se v soukromí s ní rozloučit a naposledy jí pohladit.Paní Nemečková, děkujeme.

manželé O.


I když bolest z odchodu našeho milovaného jorkšírka Joshuy nikdy neodezní, chci touto cestou poděkovat vašemu krematoriu za empatii a vlídný přístup zaměstnanců pro nás v tak velmi těžkých chvílích – především pak paní Němečkové. I když bydlim v Praze, jsem velmi ráda, že jsem si Krematorium zvířat v České lípě vybrala. Děkuji..

Martina Kubálková


Děkujeme za milý a vstřícný přístup v této nemilé a bolestivé situaci která nás postihla,jak se důstojně rozloučit s naším miláčkem,mazlíčkem a pořád pozitivně naladěným kamarádem Oskarem(13ti letý labrador)

Roman Luhový s rodinou


Je těžké se rozloučit s milovaným zvířetem, jelikož za ty roky s člověkem se stane jeho součástí. Nikdo Vás na tu ztrátu nemůže připravit a ne každý má možnost důstojně svého domácího miláčka pohřbít. Jsem ráda, že existuje něco takového, co poskytujete lidem vy. Po celou dobu byl přístup z vaší strany profesionální a hlavně lidský. Děkuji, že toto provozujete a že jste mi umožnili mít mého Merlina stále se mnou. Díky Vám mohl tento svět opustit důstojně a já mám vzpomínku na něj nejen v srdci, ale i na očích.

N.Ch.


Chci touto cestou poděkovat za perfektní jednání a přístup v těžké chvíli, kdy jsem se bohužel musel navždy rozloučit se svojí věrnou zvířecí přítelkyní, se kterou jsme prožili mnoho nezapomenutelných zažitků. Jsem moc rád, že tyto služby poskytujete. Naši zvířecí přátelé si to zaslouží.

Sebastian Brunner


Já bych chtěla touto cestou poděkovat krematoriu v České Lípě za velkou ochotu a vstřícnost kterou nám poskytli při loučení moji fenečky Lejdynky. Je to sice smutná chvíle ale doporučuji všem pejsek odejde opravdu důstojně… v mém srdci bude stale.

Marie Andrlová


Jmenuju se Biljana Pandovová
Athena Ala Métis.. když mi zemřela moje čubinka Athenka nechala jsem ji udělat důstojný odchod do psiho nebíčka. A ten odchod a rozloučení byl opravdu důstojný..obřad také se všim co k obřadu patří. A já vím že Athenka odešla s úctou a v klidu chtěla bych timto i poděkovat zaměstnancům krematoria o kterých mohu s úctou říct,že jsou profesionální.  Děkuji.

Biljana Pandovová…Athena


Touto cestou bych rád poděkoval pracovníkům krematoria za pomoc ve chvíli, kdy jsme se museli rozloučit s naší milovanou kočičkou Amálkou. Vše bylo provedeno velice citlivě a důstojně, od převozu Amálky z veterinární kliniky, přes přípravu a provedení obřadu až po samotnou kremaci. Zvláště chci poděkovat paní Němečkové za to, jakým způsobem nás celým rozloučením provedla.

Jiří Hajšl


…tak už máme chlapečka doma…tezko se tomu dá uvěřit, že takový krásný majestatni pes, jakým Kulíšek jistojistě byl, se smrskne do takovéhle malé urničky…uz budeme napořád spolu a já bych chtěla moc poděkovat lidem, kteří mi to v tuto těžkou chvíli alespoň trochu ulehcili a Kuliskovi pomohli, aby mohl být opět s námi doma v rodine, která ho milovala a miluje nadevše….za finanční dar moc děkuji : Ivana Losová Dana Laczova Romana Juskuvova Alena Zahradníková Círdan Izironk Mirka Leventhal Marie Nesvadbova Simona Kožušková Iveta Kretschmerová Božena Fabianová Alakšová…sešlo se mi na účtě par hezkých peněz a díky Vám si budu moct nechat udělat na Kulíška pamatecni sklo…Nesmim zapomenout poděkovat Krematorium Česká Lípa, za jejich nesmírně lidský přístup, za to, že si vyslechnou váš příběh a projeví v této těžké chvíli svoji účast… Klobouk dolů, za to, co pro nešťastné majitele zvířecích miláčku děláte a jaké krásné upomínkové předměty jste schopni vyrobit…a moc děkuji za nabídku kremace mé malé přítelkyně….ještě jednou obrovské díky patří Vam všem… I těm, co jsem dnes nejmenovala, věřím, že víte, že toto poděkování patří i Vám.

Borzois Caroline

borzois Caroline 1 borzois Caroline 2


Dnes jsem si přivezla svého pejska Damárka v krásné srdíčkové urničce domů a jsem moc ráda, že jsem služeb krematoria v České Lípě využila. Je těžké hned po smrti pejska vyřizovat takovéto záležitosti, málokdo s tím má zkušenosti, ale bylo mi vše panem Illekem vysvětleno a dnes mi ho milá paní Němečková předala. Děkuji ještě jednou….

Lenka Bártlová


Chtěli bychom moc poděkovat za vstřícné a milé jednání v Krematoriu zvířat v České Lípě, když nás opustila naše milovaná fenka Corinka. Velice ochotná paní Němečková nám vše vysvětlila a my jsme od prvního okamžiku měli dobrý pocit, že jsme na správném místě, kde se s Corinkou důstojně rozloučíme. Všem můžeme jedině doporučit a jsme moc rádi, že máme Corinku zase doma v podobě krásného srdíčka….. Moc děkujeme ….

Petra Sztraková


Zdravím. Dnes to jsou 2 roky, kdy jsme u Vás sjednávali rozloučení s naší pejskovou PEPSI. I když jsme si pořídili noveho pejska, PEPSI byla jedinečná a je stale v našich srdcích. Ještě jednou díky za mimořádný a citlivý přístup a přejeme Vám zdraví, štěstí, ať se daří ve Vaší záslužné práci i v soukromí, zkr. vše nej .., a jen to dobré.

Křížovi. Teplice


Přesně před týdnem mi do ptačího nebe odletěla moje milovaná Dorinka, mladá poštolka. Velký dík za ochotu, vstřícnost a podporu ve velkém smutku patří p. Němečkové i p. Lukáši Illkovi. S takovým přístupem jsem se nesetkala ani při loučení s rodiči. Ještě jednou velké díky a zůstaňte takoví, jací jste.

Irena Cejpová,Liberec


Chtěla bych touto cestou vyjádřit mé veliké díky za velmi citlivý přístup a péči úžasné a skvělé paní Němečkové. Když mi můj milovaný kocourek Macíček odešel za Duhový most, kde ho již nic nebolí, kdy i přes veškerou péči a lásku nás těžká nemoc přeci jen porazila. Byla jsem zoufalá, co s tělíčkem a jak důstojným způsobem se s ním rozloučit. Jsem nesmírně vděčná za veškerý servis služeb, které Krematorium nabízí a za to, že mohu mít Macíčka stále doma. Vnitřně cítím, že to bylo to nejlepší a na vysoké profesionální úrovni a mohu služby zvířecího krematoria jen a jen doporučit. Děkuji za to že „jste“!

Ing. Miriam Galdiniová


S krematoriem zvířat mám jen ty nejlepší zkušenosti. Profesionální přístup,milé jednání,citlivost,pohopení a pomoc v těžké situaci pomohlo mě a mým dětem překonat nejtěžší chvíle. Škoda,že nelze slovy vyjádřit náš vděk. Jednoznačně doporučuji!

Zdena Maierová


Vaše služby předčily naprosto moje očekávání. Moc děkujeme.

J.P.


Jak jsem již psala recenzi na fcb, v jedné z nejhorších chvil jsem byla ráda, že tu je Vaše služba a mohu důstojně nechat odejít nejlepšího psího kámoše, setkala jsem se s obrovským porozuměním a empatií. Mohu jen doporučit. Máme nového člena rodiny a doufám, že se uvidíme za hodně a hodně dlouho.

S úctou
Olga Galbová


Dobrý den, chtěla bych všem, kdo maji děti, nebo jsou i sami vrele doporucit zvireci krematorium, strašně moc nám pomohlo se s nasim mazlickem dustojne rozloucit a syn je moc rád, že máme naseho Matyska pořád doma, že odpociva u nás a opravdu mu už nic nechybi. Poridili jsme si noveho pejska a cela ta smutna zalezitost presla mnohem snaz, díky dustojnemu rozlouceni. Děkujeme a nashledanou.

V.B.


Vubec jsem nevěděla, co mam delat, když jsem přijela s tělíčkem z poslední cesty od veterináře. Vždy jsem věděla, ze az tahle chvíle přijde, ze Maxíkovo tělíčko půjde do země u nás na chalupě. Jenže kdyz se tak mělo stát, tak mi to bylo proti srsti – chalupa i pozemek se může prodat a můj pejsek by tam zůstal. Když jsem se nejak „vzpamatovala“ po par hodinách z toho největšího šoku ze ztráty, tak jsem zapla internet a hledala nějaké možnosti. Našla jsem si Vaše krematorium a bylo hned jasné, ze pojedu „naší poslední cestu“ zrovna k Vám. Hodně jsem se bála telefonátu, protoze jsem si myslela, ze nebudu schopna mluvit. Ale opak byl pravdou. 🙂 Kdyz se ozval ten vlidný hlas, tak jsem se hned uklidnila a vsechno šlo tak hladce. I po příjezdu do krematoria šlo vsechno v naprostým klidu. Nebyla jsem tlacena do ničeho, co jsem nechtěla delat (tělíčko jsem mela přikryté a nechtěla jsem se na něj uz dívat). Moje přání bylo respektováno. Ani výběr urny jsem nemusela řešit hned, ale mohla jsem si to nechat projít hlavou. Díky za vše, co jste pro mě a pro mého nejlepšího kamaráda Maxe udělali! Patři Vám velké díky! Díky za lidi jako jste právě vy!!!

M.F.


Není co dodat 100% lidský a citlivý přístup.
I.S.


Důstojné rozloučení s naší psí kamarádkou, která nás více než patnáct let všude doprovázela nám umožnila ochota, vstřícnost i ohleduplný takt ze strany zaměstnanců Krematoria. Dějeme.

D.B.


Citlivý a velice profesionální přístup paní Němečkové mi velice pomohl při loučení s mým zlaťáčkem. Vaše služby mohu jen doporučit, díky za to, že jste.

A.V.


Dnes 27.6. Tragicky zahynul pejsek moji sestry Larry. V teto velmi pro ni tezke chvilce nasla pochopeni,pomoc a vstricnost prave zde. Pristup v krematoriu byl vice nez profesionalni, soucitny a chapavy. Pani byla uzasna, individualni pristup a zaroven souciteni v dane situaci nasi rodine velmi pomohlo, hlavne sestre, pro kterou je odchod jejiho pejska tryznivy. Vse bylo rychle vyrizeno v podstate na pockani. Jedine co jsme museli zaridit bylo vybrat urnicku a rozloucit se s Larrym,vse ostatni bylo zarizeno. Za 2 hodiny jsme si vyzvedli urnicku a Larry jel zpet domu. Touto cestou bych rada jeste jednou podekovala.

Eliška Svobodová


Děkuji paní Němečkové za profesionální přístup, služby na vysoké úrovni. Doporučuji.

Soňa Bednářová


Když přijde ta chvíle, které asi každý majitel zvířete bojí, tak se s tím hodně těžce smiřuje…
Řekla bych, že jsem měla výhodu, protože jsem věděla, že je můj pes nemocný, tak jsem každý „den navíc“ brala jako dar. Byli jsme spolu o dva a půl roku dýl než to původně vypadlo. Měl rakovinu.

Když přišla ta chvíle, kdy jsem potřebovala řešit, co s tělíčkem, tak jsem si přes internet našla stránky krematoria v České Lípě. Sjela jsem je v rychlosti, protože se mi to v tu chvíli nechtělo číst… Nejhorší pro mě byla myšlenka, že když budu telefonovat, že nebudu schopná mluvit. Ale opak byl pravdou. Když se mi slečna/paní Němečková představila svým vlidným hlasem do telefonu, tak ze mě najednou všechno spadlo.
I po příjezdu všechno probíhalo tak hladce..
Velké díky za takové lidi, jako jste pravě vy! Kdo nezažije, nepochopí.. 🙂

Marie Fajtová


12. března nám odešla do psího nebe naše milovaná a jedinečná Lejdynka. Měla velikánské srdce – synovi pomohla v obtížné situaci, kdy měl zlomenou páteř, donutila ho vstát z postele a musel jít s Lejdynkou na venčení, byla štěňátkem. Synovi pomohla i psychicky. Muž onemocněl na dýchací cesty, doktoři si ho házeli mezi sebou jak horký brambor. A opět – Lejdynka byla ohromnou společnicí a pokud se muž dusil ze spaní – probudila ho. Celý svůj život nám dávala moře radosti a pořád se smála, ač sama byla nemocná. Měla postiženou nožku. Až přijde její čas – nedopustili by jsme, aby trpěla bolestí a chtěli jsme důstojný odchod pro naší milovanou Lejdynku. Z televize jsem věděla, že existuje krematorium pro zvířátka. Na internetu jsem hledala a našla více krematorií a nejvíce nám vyhovovalo v České Lípě.
Od prvního zavolání – perfektní jednání, vše vysvětleno a další kroky na velice vysoké úrovni s citlivým přístupem. U Vás není, co zlepšovat. Jste na vysoké úrovni se vším všudy. Jsme rádi,že díky Vám byla rozlučka s naší milovanou Lejdynkou na vysoké úrovni a památeční sklo bylo zasláno v pořádku. CHCEME VÁM PODĚKOVAT ZA VŠE, CO JSTE PRO NÁS UDĚLALI, PROSTĚ JSTE JEDNIČKY!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kde můžeme tak Vás doporučujeme a chválíme ………………

Jitka Lorencová


Pani byla mila, prijemna a vse mi vysvetlila… Pristup na velmi vysoke urovni… Tady neni co zlepsit … jsem rada ze diky vam byla rozlucka s nasi Coco dustojna a mohla jsem si ji odvezt sebou, ponevadz jsem se hned pote stehovala do ciziny. Ja chci podekovat Vam za vse a vsude vas muzu jen a jen doporucit a chvalit …
DEKUJI…

Maria Urbanovicova


Byla jsem maximálně spokojená. Služby jsem využila nedávno. Personál byl skvělý,ochotný,citlivý. Nemá jedinou vítku. Vše bylo naprosto vpořádku. Díky za to že jste.

Y.K.


Vaše milé a vstřícné vystupování i jednání, se podle našeho názoru už nedá vylepšit. vše bylo naprosto SUPR !

V.J.


Jsem velmi ráda, že žijeme v době, kdy je možné se svým psím přítelem rozloučit kremací. Vždy jsem věděla, že až ten smutný okamžik nastane, budu to takto chtít. Děkuji zaměstnancům Krematoria zvířat v České Lípě za milý přístup.

M.M.


Rozhodli jsme se pro kremaci a následnou výrobu památečního skla s podstavcem po úhynu naší dlouholeté želvy a skutečně vám to odchod vašeho zvířecího kamaráda hodně moc usnadní. Nakonec to vnímáme, jako by tu byl s námi a zároveň je zvěčněn v povedeném, hotovém uměleckém dílu. Finančně to nebylo až tak náročné a rozhodně to stálo za to. Děkujeme a věříme, že u Vás bude mnoho takových spokojených chovatelů-milovníků (i přes ten veškerý smutek) nakonec nadšeno.

L.K.


Děkujeme za citlivý přístup a důstojné rozloučení s naším členem rodiny .
Můžeme jenom doporučit .

rodina S.


Děkujeme za služby a jednání při ne moc radostných chvílích s Naší Kerol (německým vlčákem). Která byla u Vás 16.3.2017 zpopelněná. 🙁 Doporučuji všem lidem, kterým záleží na důstojném rozloučení domácího mazlíčka.

Martina a Vlasta


Vše proběhlo tak jak bylo domluveno. Myslím si, že je výborné, že tato služba existuje a že pracovníci krematoria plní to co slíbí na 100 procent.

F.K.


Děkuji Vám za ohleduplný a citlivý přístup při rozloučení s naší milovanou kočičkou Dorinkou.
Renata Šedivá


Dobrý den. Tímto bych chtěla velice poděkovat za skvělý přístup. Ze srdce vám moc děkuji, že jste mi pomohli zvládnout tak těžkou situaci a Badík měl dustojný odchod. Bez vás bych to nezvládla.

Andrea Kostiščová


Moc děkujme, vše proběhlo na jedničku, bylo to důstojné rozloučení s naší fenečkou, Vaši úžasnou službu můžeme doporučit všem chovatelům domácích mazlíčků.

manželé Vrbovi


Vše bylo v naprostém pořádku, i když bylo vše sjednáno telefonicky

M.P.


Dobrý den, dne 8. 2. 2017 nám navždy odešel náš milovaný pejsek Badýsek. 7. 5. 2017 by oslavil krásných deset let. Bohužel zákeřná nemoc nám ho vzala předčasně. Tímto bychom velice rádi poděkovali celému Týmu Krematoria za citlivý a ohleduplný přístup. Umožnili jste nám důstojné rozloučení s naším zvířecím rodinným členem.

Vřelé díky.

Kateřina Mičúchová a Lenka Makarič


Dobrý den, až teprve nyní jsem schopná napsat pár řádků. Ani nevíte, jak jsem šťastná, že bydlím ve městě, které se může pyšnit krematoriem pro zvířátka. Náš pejsek odešel 10. 1. 2017 a díky mému sousedovi jsem uvítala Vaše služby. Zippik dostal jubilejní známku s číslem a JÁ díky Vám ho mám opět doma, tam, kde byl nejšťastnější
Ještě jednou MOC DĚKUJI!!!

M. Š.


Dne 10. 1. 2017, kdy nám usnula naše pejsková PEPSI, jsme se obrátili na Vaše zařízení. Vzhledem k okolnostem, kdy bylo smutno, teskno a těžko jsme ovládali emoce, jsme se setkali s ohleduplným, citlivým, taktním přístupem a pochopením.

Vřelé a upřímné díky Vám Všem.
Naše Pejsková navždy zůstane v našich srdcích, myšlenkách a vzpomínkách.

Děkujeme.
Křížovi, Teplice


Mnohokrát vám za něho, za nás a za všechny milovníky zvířat děkujeme. Děláte záslužnou práci.

Díky za empatii

B.U.


Perfektní a profesionální přístup. Jsem rád, že jsem mohl využít služeb které nabízí a hlavně nechovají se jak na tržnici. Je na každým co zvolit, co chce, případně i upraví dle představ individuálně je to jen o domluvě.

Děkuji za váš přístup

M.M.


Mohu jen poděkovat … za ulehčení situace, za příjemný a soucitný přístup Vašich pracovníků … Děkuji.

P.S.


Dobrý den,

dnes nám přišla námi objednaná zásilka od vás. Moc a moc jsme Vám chtěli poděkovat za to co děláte. Vůbec jsme netušili, že něco takového existuje. Náš plán byl malinko jiný. Jsme rádi že jsme do toho šli, budeme mít vzpomínku na celý život i když náš milovaný mazlíček není.

Máte naše velké díky!

Monika Podzimková a Michal Kreif


Jsem ráda,že jsem se na vás mohla obrátit a děkuji vám,moc jste mi pomohli.

L.H.


Nejprve bychom Vám Všem velmi rádi upřímně poděkovali. Za úžasné, vstřícné a milé jednání, za překrásné prostředí, prostě za vše, co bylo s odchodem spojeno. Snad si ani nedokážete představit, jak moc jste nám pomohli v této těžké chvíli, kdy jsme hledali způsob, jak se důstojně rozloučit s naší milovanou loveckou kamarádkou. Malá drsnosrstá jezevčice Ajdulka z Čermné, byla členem naší rodiny více jak čtrnáct let a vnesla do našeho života spoustu radosti.

Ještě jednou díky!

Ing.Pavel a Alena Smrčkovi, Mimoň


Cítila jsem se vzhledem k okolnostem velice příjemně a důstojně, i když se jednalo o zvířátko. Za sebe mohu říci, že jsem byla velice mile překvapena jednáním a přístupem zaměstnance vaší firmy. Jeho klidný, příjemný hlas a prostředí ve kterém jsem se ocitla na mě působilo velice pozitivně. Mockrát Děkuji.

E. S.


Oceňuji citlivý přístup, kompletní informaci a bezproblémovou organisaci celého procesu. Ačkoli jsem po celou dobu komunikoval s mladým člověkem, velmi oceňuji jeho citlivý a taktní přístup, člověk zpravidla vyhledá Vaši službu v těžkém pohnutí a chování Vašeho zaměstnance působí jako velmi účinný balsám na ránu. Ještě jednou díky a budu Vaše služby doporučovat stejně zasaženým v mém okolí.

J. Š.


Super přístup, doporučuji.
A. K.


Vaše jednání bylo na úrovni a mile mě překvapilo a pomohlo nám v té nelehké době.
T. Š.


Byla jsem velmi spokojena s ochotným přístupem i nabízenými službami.
V. J.


Moc se nám vaše zařízení líbilo. Velká pochvala. Byli jsme spokojeni, bez připomínek, skvělé zařízení, příjemný personál. Rozhodně doporučím našim přátelům pejskařům.
M.S.


Dobrý den,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Vaše prvotřídní služby. 12. 10. 2016 jsme u Vás nechávali zpopelnit naše morčátko, které jsme museli nechat po dlouhé nemoci uspat. V této těžké chvíli jsme si neuměli přestavit, že naši kamarádku, která nám dělala společnost 6 let, necháme na veterině, odkud ji poté odvezou bůh ví kam… Někdo by si mohl říci, že jde přeci jen o „morče“, ale Bobinka pro nás byla právoplatným členem rodiny. Pro nás nejpřijatelnější volbou bylo ji tedy nechat zpopelnit a uchovat si tak její památku navždy, u sebe.

Velmi jsme se obávali, jak všechny okolnosti, spojenou s touto smutnou situací, u Vás zvládneme. Po příjezdu nás ale uvítal velice milý pán, který nás zavedl do velmi vkusně a pietně zařízené místnosti. Celý pohovor se nesl ve velmi klidném a pietním duchu, což nás, i v tak těžké a smutné situaci, uklidňovalo.

Našemu požadavku, abychom byli kontaktování v den a hodinu žehu, bylo vyhověno. Urnička nám přišla kurýrní poštou přímo do ruky a nyní už má naše Bobinka místo na poličce. Chtěla bych Vám tedy touto cestou ještě jedno moc poděkovat za Vaše služby, které bych vřele doporučovala každému, kdo si je může dovolit, a kdo se chce důstojně rozloučit se svým zvířecím kamarádem.

V příloze posílám dvě fotky.

Se srdečným pozdravem.
Ing. Danuše Romanová

Kremace morčátka Bobinky
Vzpomínka na morčátko Bobinku

Dobrý večer,

dnes mi přišla dopravní službou mnou objednaná památeční slza s kremačními ostatky mého pejska. Byla bych ráda, kdybych tuhle Vaší službu nikdy nemusela využít. Ale život pejska je vždy kratší než ten lidský. Bohužel… Moc Vám děkuji, je opravdu krásná a vkusná! Děláte pro nás „pejskaře“ neocenitelnou službu. Ještě jednou děkuji a přeji Vám krásné svátky vánoční, hodně zdraví a v podnikání hodně úspěchů!

 Zdraví Ladislava Ch.