ikona-tlapka

Kompletní servis

Opouští-li Vás zvířecí kamarád, pomůžeme vám se vším potřebným pro jeho důstojný odchod. Zavolejte na naši NONSTOP linku 48 10 12 200 a my vám pomůžeme projít tímto smutným obdobím. Dohodneme s vámi vyzvednutí zvířátka u vás doma či u veterinárního lékaře, podrobnosti kremace a pomůžeme vám i s formálními záležitostmi.


NONSTOP SLUŽBA

Volejte nám kdykoliv na naši NONSTOP linku 48 10 12 200. Po telefonické domluvě od vás zvířátko převezmeme i o víkendu nebo ve svátek, přímo u nás v krematoriu, nebo ho vyzvedneme u vás doma či u vašeho veterinárního lékaře.


Memory Pet Point

Memory Pet Point je Samoobslužné pietní místo, ve kterém se můžete sami naposledy se svým mazlíčkem důstojně rozloučit v krásném prostředí a po té ho uložit do speciálního chladícího boxu.
Službu můžete využít kdykoliv dle vašich časových potřeb bez navyšování ceny o pohotovostní příplatky krematoria. Více informací na www.memorypetpoint.com


Kremační přívěsek – záruka nezaměnitelnosti

V okamžiku převzetí označíme vaše zvířátko přívěskem s unikátním kódem, který jej bude provázet od našeho převzetí, až po vložení popelu do urničky. Máte tak 100% jistotu, že dostanete opravdu popel svého zvířátka. Dodržujeme etický kodex Sdružení pohřebnictví a National Associattion of Funeral Directors.


Pod jednou střechou

Naše krematorium vám poskytne všechny své služby pod jednou střechou. Vše zařídíme na jednom místě, podrobnosti obřadu, uložení zvířátka v chladícím boxu, provedení kremace psů, kremace koček nebo dalších zvířátek i výběr urničky a její uskladnění.


Obřadní síň krematoria

Budete-li se chtít se svým zvířátkem rozloučit, můžete využít obřadní síň u nás v krematoriu. Obřad připravíme dle vašeho přání, včetně hudby, květinové výzdoby, pamlsků na poslední cestu či foto a video záznamu obřadu. Nebojte se nám sdělit svá přání.


Výběr urničky a památečního skla

Urničku, památeční sklo, šperky na popel nebo jiný památeční předmět si můžete vybrat přímo u nás v naší galerii nebo na internetových stránkách www.memoryurny.cz. Po dokončení kremace vám do 1 hodiny připravíme vybranou urničku. Urničku si můžete osobně vyzvednout nebo vám ji zašleme kurýrní službou.


Uspání mazlíčka

Přejete-li si uspání vašeho zvířátka v klidu domova, bez zbytečného stresu, může přijet váš veterinář k vám domů. Dnes již většina veterinářů tuto službu nabízí. Zvířátko k uložení do termínu kremace můžeme převzít od vašeho veterinárního lékaře i bez vaší účasti, nebo si ho bezprostředně po uspání převezmeme sami. Veškeré náležitosti pak můžeme vyřešit telefonicky či emailem.


Uložení zvířátka v chladícím zařízení

Až do termínu kremace, bude vaše zvířátko uloženo ve speciálním obalu v chladícím zařízení našeho krematoria.


Samostatná kremace zvířátka

Kremační pec, kterou používáme, je vybavena nejmodernějšími technologiemi, zaručujícími dokonalé zpopelnění a umožnuje kremaci zvířátka do váhy 90 kg. Váš mazlíček, označený kremačním přívěskem s unikátním kódem, je v kremační peci sám. Garantujeme tak, že dostanete pouze popel svého zvířátka. Po kremaci, je popel vychlazen, upraven v kremulátoru a následně vsypán do vámi vybrané urničky. Malá část popela může být na vaše přání použita k výrobě Památečního skla dle výběru.


Individuální termín kremace

Nebude-li vám vyhovovat nabídnutý termín kremace, můžete si vybrat svůj a my se přizpůsobíme vašim potřebám a časovým možnostem.


Možnost splátek – Kremace zvířat na splátky

Vážení chovatelé,
uvědomujeme si, že dnešní doba je složitá a každý se může dostat do složité finanční situace, která jim nedovoluje využívat běžné produkty a služby.
Neumíme Vám nahradit bolestivou ztrátu zvířecího přítele, ale rádi bychom Vám pomohli snížit finanční zátěž spojenou s důstojným rozloučením v Krematoriu zvířat Česká Lípa.
Ve zvláštních případech proto může být umožněno rozložení platby na několik splátek. Bližší podmínky služby Vám sdělíme na vyžádání.


Navštivte nás

Dveře jsou u nás vždy otevřené. Přijďte se k nám podívat a my vám ukážeme, jak pracujeme.